دكور تولد


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، اصفهان( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، كرمانشاه

توضیحات سرویس

روز تولد هر کس یکی از مهم ترین روزهای زندگی اوست و بسیاری از ما ترجیح می دهیم با برگزاری یک جشن تولد درست و حسابی عزیزانمان را غافلگیر کنیم. اما برگزاری یک جشن تولد تمام عیار از تهیه تنقلات و غذاهای مهمانی گرفته تا تزئین فضا و هماهنگی های لازم، کارهای زیادی را پیش روی شما می گذارد.
تم تولد یک زمینه مناسب برای جشن تولد محسوب می شود که در آن آرایش مناسبی از وسایل مورد نیاز تولد و بادکنک ارایی تولد در کنار هم قرار می گیرد.
در تم جشن تولد شخصیتی کارتونی و یا رنگ مورد پسند فرزندتان را، باید یکی از اصول مهم جهت برقراری جشنی زیبا و دوست داشتنی برای فرزند دلبندتان در نظر بگیرید. کودکان با خواندن کتاب و یا تماشا کردن شخصیت کارتونی الگویی برای خود در نظر گرفته اند و افکار کودکانه شان به طور مکرر مدت ها در ذهنشان مرور می شود ، به نمایش گذاشتن تم تولد یک شخصیت برایشان، می تواند موجب شود که شما توجه خاصی به انان دارید و برای افکارشان ارزش قائل می شوید.
مواردی که در تم تولد باید رعایت شود:
برای برگزاری یک جشن تولد، ازمیز تولد در ابعاد مناسب به تعداد مهمانان، با رومیزی هماهنگ با تم تولد استفاده کنید. ترجیحاً میز کندی بار یا میز تنقلات کنار جایگاه اصلی کودک و در کنار میز هدایای کودک قرار میگیرد، خوراکی ها و نوشیدنی های تم دار را بصورت طبقه بندی شده بر روی میز قرار دهید و فضایی را بر روی میز خالی نگذارید. اقلامی که می توان روی میز تنقلات گذاشت می توان به دسر، کوکی، کاپ کیک، انواع پاستیل، چیپس، پفک، پاپ کورن، اسنک، شکلات، آدامس و ... اشاره کرد.
 پکیج کامل جشن تولد که شامل ریسه تولدت مبارک، ریسه نام و عکس کودک، انواع ظروف مقوایی با طرح تم تولد، ظرف پاپ کورن، لیبل تم تولد، کلاه تولد، کارت دعوت تم تولد، دورپیچ کاپ کیک، استند کاپ کیک، تاج، تاپر، انواع گیفت تم تولد واستند شخصیت های تم می باشد.
هزينه و روش پرداخت:
  • اغلب اقلام استفاده شده در ميز كندي بار مخصوص مشتري و بصورت سفارشي توليد مي شود.
  • زمان تحويل سفارش 10 روز پس از واريز بيعانه مي باشد.
  • ريسه تولدت مبارك 22 هزار تومان، ريسه تولدت مبارك مقوايي برجسته 38000 تومان
  • ريسه نام كودك مقوايي هر حرف 2500، ريسه نام كودك مقوايي برجسته هر حرف 4500
  • ريسه سن كودك 10 تايي مقوايي تمام چاپ با عكس و نام 17000
  • ريسه سن كودك 10 تايي مقوايي تمام چاپ با عكس و نام برجسته 31000
  • پس از ثبت سفارش ۵۰ % مبلغ فاكتور به عنوان بيعانه و مابقي مبلغ سفارش در زمان تحويل محصول دريافت مي شود.
  • قيمت نهايي بر اساس خدمات مورد نياز شما محاسبه و پس از ارسال مدل مورد نظر مشتري براي كارشناس مربوطه مشخص خواهد شد. 
  • شما مي توانيد حين ثبت درخواست و يا بعد از ثبت آن به صورت آنلاين، اعتباری و يا به صورت نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد.


تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفیف های ویژه

همکاران ما

آخرین سفارش ها

نظرات مشتریان

اگر در کارتون حرفه ای هستید و دنبال توسعه کسب و کارتون هستید به هومینو بپیوندید.

عضویت
آدرس دفتر مرکزی : تهران- خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاک 126
021-61906
info@homino.ir