پرستار بيمار


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، اصفهان( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز , بهارستان , سپاهان شهر , شاهين شهر , فولادشهر , خميني شهر , نجف آباد)

قيمت هاي گفته شده در توضيحات هر سرويس مخصوص شهر تهران بوده و قيمت متناسب با هر شهر به صورت جداگانه در فاكتور ارائه مي گردد.

توضیحات سرویس

کار پرستار، کنترل وضعیت بیماران و مراقبت از آنان مطابق نظرات پزشکان است. او به بیماران و همراهان شان اطلاعات لازم را داده و با رسیدگی به بیماران بدحال، باعث کاهش مرگ و میر و عوارض ناشی از بیماری می‌شود.
پرستاری از بیماران درمنزل این امکان را فراهم می آورد که خانواده ها از روند بهبودی بیمارشان مطلع باشند و بیماردر منزل از احساس امنیت و آرامش خاطر بیشتری برخوردار باشد ، همچنین خدمات پرستاری منحصراً به بیمار شما در طول شبانه روز ارائه میگردد.
پرستار باید مهارت ارتباطی خوب، اخلاق مناسب، درک بالا و صبر زیادی داشته باشد. همچنین باید بتواند فشارهای کاری را تحمل کرده و آرامش خود را تحت هر شرایطی حفظ کند. باید دلسوز و مهربان بوده و با بیماران هم دردی کند.
پرستاری برای بیماران محترم محدودیت سنی ندارد، اما هر گروه سنی ویژگی های خاص خود را داراست، که با توجه به وضعیت بیمار متفاوت می باشد.

هزينه و روش پرداخت:
  • هزينه نهايي پس از بازديد و شرايط و وضعيت مورد نظر بيمار و انتظاراتي كه داريد، مشخص مي شود، اما حدود قيمت بين يك ميليون و هشتصد هزار تومان الي دو ميليون به بالا مي باشد.
  • پرستاري از فردي كه زايمان دارد، مبلغ 50 هزار تومان اضافه خواهد شد.
  • پرستاري از بيمار پوشكي، مبلغ 10 الي 20 هزار تومان اضافه خواهد شد.
  • هر شركت، به ازاي معرفي نيرو (به دليل تضمين نيروي فرستاده شده، كه در صورت راضي نبودن كارفرما شركت جايگزيني براي آن پيدا خواهد كرد) حق كميسيون دريافت مي كند كه اين حق كميسيون در صورت قرارداد سه ماهه 70% مبلغ يك ماه پرستار و در صورت قرارداد 6 ماهه 1 حقوق كامل پرستاري است كه اين مبلغ در مقابل تضمين و اطميناني است كه شركت به شما مي دهد.
  • اگر در بعضي مواقع، از پرستار مورد نظرتان بخواهيد بيشتر از زماني كه توافق شده، ازبيمار شما مراقبت كند، اضافه كاري محاسبه مي شود.
  • شما مي توانيد حين ثبت درخواست و يا بعد از ثبت آن به صورت آنلاين، اعتباری و يا به صورت نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد.
پيشنهاد:
  • براي صرفه جويي درهزينه بهتر است براي تزريقات وپانسمان از پرستار استفاده كنيد.
  • در صورتي كه بيمار مورد نظر، در بيمارستان يا كلينيك درماني باشد احتياجي به انتخاب پرستار نيست و با انتخاب مراقب و هميار هزينه خود را كاهش دهيد.
  • در شرايطي كه بيمار مورد نظر احتياج به پانسمان و ... داشته باشد پرستار بيمار را انتخاب نماييد، در غير اينصورت انتخاب مراقب يا هميار براي فرد مورد نظر، مقرون به صرفه است.

تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفيفات ويژه

همكاران ما

آخرين سفارش ها

نظرات مشتريان

اگر در كارتون حرفه اي هستيد و دنبال توسعه كسب و كارتون هستيد به هومينو بپيونديد.

عضويت
آدرس دفتر مركزي : تهران- خيابان انقلاب - خيابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاك 126
021-61906 66962046
info@homino.ir