تعميرات مبلمان و ميز و صندلي


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، اصفهان( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز , بهارستان , سپاهان شهر , شاهين شهر , فولادشهر , خميني شهر , نجف آباد) ، البرز( نواحي كرج مركز , عظيميه , گوهر دشت , جهانشهر , باغستان , گلشهر , مهرشهر , حصارك , محمدشهر , فرديس , انديشه , هشتگرد , گرمدره) ، كرمانشاه

قيمت هاي گفته شده در توضيحات هر سرويس مخصوص شهر تهران بوده و قيمت متناسب با هر شهر به صورت جداگانه در فاكتور ارائه مي گردد.
توضیحات سرویس
مبلمان ها در انواعی که دارند تشکیل شده از رویه ها، چهارچوب و اسفنج می باشند در صورتی که چهارچوب های مبلمان ها سالم باشند می توان آنها را تعمیر کرد.
 چهارچوب مبلمان ها از جنس استیل است که بیشتر تعمیرات مبل استیل مربوط به اسفنج و رویه می باشد، بنابراین نه تنها تعمیرات مبل استیل مقرون به صرفه می باشد بلکه از هزینه های بالا برای خرید دوباره مبل نیز جلوگیری می شود.
در تعمیرات مبلمان علاوه بر خود مبل میز عسلی و دیگر میزها نیز می باشد.

هزينه و روش پرداخت:
  • جنس پارچه رومبلي، فنر، فوم هاي بكار رفته (موجب راحتي و سفتي مبل مي شود) پدهاي نشيمن و نوارها و تزئينات مبل از تنوع بالايي برخوردار هستند و در قيمت تاثيرگذار مي باشند.
  • هزينه تعمير مبل بستگي به بزرگي ، مدل و مورد تعمير دارد.
  • هزينه خريد پارچه مبل هم بنا بر جنس پارچه متفاوت است.
  • هزينه كاور مبل نيز با توجه به مدل مبل، تعداد و دوبل بودن تشك آن متفاوت است.
  • هزينه حمل و نقل رایگان مي باشد.
  • بازديد رايگان مي باشد.
  • قيمت نهايي بر اساس خدمات مورد نياز شما محاسبه و با فرستادن تصوير مدل مبل مشتري يا بازديد متخصصين مربوطه مشخص خواهد شد.
  • شما مي توانيد حين ثبت درخواست يا بعد از ثبت آن و پس از بازديد كارشناس مربوطه، به صورت آنلاين، اعتباری يا به صورت نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد.
خدمات تعمیرات صنایع چوبی:
تعمیرات کمد ، دراور ، رویه کوبی ، رنگ کاری صنایع چوبی ، تعویض پایه و دستگیره و ...
کاور کردن و بهره بردن از پیراهن مبلمان روشی است که میتواند کُهنگی مبلمان خانه را تا حد زیادی به تاخیر بیاندازد و با استفاده از آن می توان از فرسودگی و رنگ پریدگی سریع تر از موعد و یا کثیفی روکش مبلمان خانه جلوگیری کرد، علی الخصوص خانواده هایی که دارای فرزند کوچک هستند.
استقامت پارچه و قابلیت شستشوی آن از ویژگی های مهم در انتخاب پارچه مورد نظرشما است، به خصوص آنکه با آمدن پارچه های نانو که ضدلک و ضدآب می باشند به انتخاب شما کمک بسیاری می کنند.
هزینه کاور مبل نیز با توجه به مدل مبل، تعداد و دوبل بودن تشک آن متفاوت است.


تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفيفات ويژه

همكاران ما

آخرين سفارش ها

نظرات مشتريان

اگر در كارتون حرفه اي هستيد و دنبال توسعه كسب و كارتون هستيد به هومينو بپيونديد.

عضويت
آدرس دفتر مركزي : تهران- خيابان انقلاب - خيابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاك 126
021-61906 66962046
info@homino.ir