تدريس خصوصي


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، اصفهان( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز , بهارستان , سپاهان شهر , شاهين شهر , فولادشهر , خميني شهر , نجف آباد) ، مشهد( نواحي احمد آباد , ابوطالب , الهيه , امام خمينى , امام رضا , خواجه ربيع , سجاد , سناباد , شانديز , شيرازى , طبرسى , طرقبه , فرامرز عباسى , فردوسى , قاسم آباد(شهرك غرب) , كوهسنگى , مصلى , وكيل آباد) ، البرز( نواحي كرج مركز , عظيميه , گوهر دشت , جهانشهر , باغستان , گلشهر , مهرشهر , حصارك , محمدشهر , فرديس , انديشه , هشتگرد , گرمدره)

توضیحات سرویس
مدرس خصوصی فردی است که به دانش آموزان به صورت خصوصی درس می دهد. این سیستم آموزشی یک مکملی برای آموزش دروس مختلف خارج از سیستم تحصیلی مدرسه یا دانشگاه می باشد. به طور معمول یک مدرس خصوصی به راهنمایی و کمک، در یاد گیری درسی که در آن مشکل دارند می پردازد. همچنین مدرس خصوصی به دانش آموزانی که می خواهند در خانه درس بخوانند نیز می تواند تدریس کند.
تدريس يک فرآيند است و فعاليتي است که در داخل يک الگو صورت مي پذيرد. از مراحل مهم طراحي آموزشي، انتخاب روش تدريس است. معلم بعد از انتخاب محتوي و قبل از تعيين وسيله، بايد خط مشي و روش مناسب تدريس خود را انتخاب کند. به مجموعه تدابير منظمي که براي رسيدن به هدف، با توجه به شرايط و امکانات اتخاذ مي شود "روش تدريس" گويند.
مدرسان ما، همچون سایر دبیران دلسوز و زحمتکش پیشرفت تحصیلی شما را زیر نظر دارند و در موقع ضرورت هماهنگی های لازم با اولیا جهت اطلاع از سیر تحصیلی دانش آموز بعمل خواهد آمد.
مزیت های کلاس های تدریس خصوصی:
۱- کلاس های تدریس خصوصی بازدهی بالاتری  نسبت  به کلاس های تدریس گروهی و مدرسه و دانشگاه دارد. در کلاس های تدریس خصوصی چون دانشجو و دانش آموز به راحتی می تواند سوالات خود را بپرسد و اشکالاتش را برطرف نماید، بازدهی و تاثیر گذاری این کلاس ها بالاتر است.
۲- کلاس های تدریس خصوصی شرایط راحت تری دارد. جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می شود. بنابراین دانش آموز هم در زمان مناسب تری و هم با لباس راحت تری می تواند در کلاس شرکت نماید و مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرد.
۳- استفاده از کلاس های تدریس خصوصی در ایام امتحانات و همچنین در طول ترم باعث صرفه جویی در وقت دانشجویان و دانش آموزان می شود
۴- کلاس های تدریس خصوصی انعطاف بالایی دارد. هر تعداد جلسه که لازم باشد و در هر زمانی می توان از جلسات و کلاس های تدریس خصوصی استفاده  نمود.
۵- کلاس های تدریس خصوصی در بسیاری از مواقع بهترین گزینه برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور است.


تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفيفات ويژه

همكاران ما

آخرين سفارش ها

نظرات مشتريان

اگر در كارتون حرفه اي هستيد و دنبال توسعه كسب و كارتون هستيد به هومينو بپيونديد.

عضويت
آدرس دفتر مركزي : تهران- خيابان انقلاب - خيابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاك 126
021-61906 66962046
info@homino.ir