تدريس آموزشگاهي


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، اصفهان( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز , بهارستان , سپاهان شهر , شاهين شهر , فولادشهر , خميني شهر , نجف آباد) ، مشهد( نواحي احمد آباد , ابوطالب , الهيه , امام خمينى , امام رضا , خواجه ربيع , سجاد , سناباد , شانديز , شيرازى , طبرسى , طرقبه , فرامرز عباسى , فردوسى , قاسم آباد(شهرك غرب) , كوهسنگى , مصلى , وكيل آباد) ، البرز( نواحي كرج مركز , عظيميه , گوهر دشت , جهانشهر , باغستان , گلشهر , مهرشهر , حصارك , محمدشهر , فرديس , انديشه , هشتگرد , گرمدره) ، البرز( نواحي كرج مركز , عظيميه , گوهر دشت , جهانشهر , باغستان , گلشهر , مهرشهر , حصارك , محمدشهر , فرديس , انديشه , هشتگرد , گرمدره) ، البرز( نواحي كرج مركز , عظيميه , گوهر دشت , جهانشهر , باغستان , گلشهر , مهرشهر , حصارك , محمدشهر , فرديس , انديشه , هشتگرد , گرمدره)

توضیحات سرویس
شیوه های آموزشی اساتید آموزشگاه های ما، کاملا به روز بوده و بسیاری از مواد درسی انتخاب شده، با مواد درسی دانشگاهی رشته ها هماهنگی کامل دارد.
اساتید آموزشگاه های طرف قرارداد با ما و همینطور کادر مدیریت آن ها همگی ازدانش آموختگان همان رشته در سطح دانشگاهی و عمدتا از اساتید دانشگاه های معتبر هستند.
مزایای کلاس های آموزشگاهی:
  • وقتی شما در کلاس آموزشی عمومی حضور دارید، تنها کسی که به شما آموزش می دهد مدرس کلاس نیست. دانش آموزان و دوستان زیادی وجود دارند که شما می توانید از آن ها هم یاد بگیرید. مثلا وقتی که می بینید مدرس شما زمان کافی برای پاسخ دادن به سوال شما را ندارد، گفتگو و صحبت با سایر دانش آموزان حاضر در کلاس می تواند منبع ارزشمندی برای تمرین و کسب اطلاعات زبانی باشد. چه بسا در شرایطی بیشمار، سوال یک دانش آموز، می تواند سوال خود شما نیز باشد. همچنین تنها در شرایط کلاس های آموزشی عمومی است که شما می توانید مطالبی که یاد نگرفته اید را از سایر دانش آموزان بهتر کلاس بپرسید، که خود این امر علاوه بر ایجاد محیطی دوستانه، باعث تقویت دانش آموز توضیح دهنده، و همچنین یادگیری بهتر شما خواهد شد. چرا که شما در حال دریافت آن اطلاعات از شخصی مثل خود هستید که همین امر این حس را در شما تقویت می کند که: اگر او توانسته یاد بگیرد، پس من هم می توانم یاد بگیرم.
  • یکی از مواردی که هر کسی را مجاب به رفتن به کلاس های آموزشی گروهی می کند، هزینه ی بسیار پایین این کلاس ها است که طبیعتا فاکتور بسیار مهمی در هر انتخابی محسوب می شود.
  • یکی از مزیت های کلاس های گروهی و ترمیک این است که تعداد بیشتر دانش آموزان، باعث ایجاد محیطی مفرح، شاد و پرانرژی می شود که طبیعتا باعث عملکرد بهتر شما می شود. از طرفی، حضور سایر دانش آموزان با سطوح یادگیری و پشت کار مختلف در کنار شما در یک کلاس، باعث عملکرد بهتر شما نیز خواهد شد. از مزایای دیگر حضور در کلاس های گروهی این است که اگر مدرس کلاس شما فرصت کافی برای پاسخگویی به سوالات شما را نداشت، دانش آموزان زیادی هستند که می توانند به شما کمک کنند. اگر تمرینی را حل نکرده باشید و یا در حل آن مشکل داشته اید، می توانید کمی قبل از حضور استاد مربوطه در کلاس، آن تمرین را با یکی از هم کلاسی های خوبتان در میان بگذارید و حتی برای آن تمرین از او کمک بخواهید.
برخی از آموزش ها نیاز به تجهیزات و لوازم حرفه ای دارند که حتما باید در محیط آموزشگاه صورت بگیرد. ما به شما آموزشگاه های معتبر را معرفی می کنیم و در صورت شرکت در کلاس با معرفی هومینو از 10 درصد تخفیف بهره مند شوید.


تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفيفات ويژه

همكاران ما

آخرين سفارش ها

نظرات مشتريان

اگر در كارتون حرفه اي هستيد و دنبال توسعه كسب و كارتون هستيد به هومينو بپيونديد.

عضويت
آدرس دفتر مركزي : تهران- خيابان انقلاب - خيابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاك 126
021-61906 66962046
info@homino.ir