خدمات تلفن و سانترال


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، اصفهان( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز , بهارستان , سپاهان شهر , شاهين شهر , فولادشهر , خميني شهر , نجف آباد) ، البرز

قيمت هاي گفته شده در توضيحات هر سرويس مخصوص شهر تهران بوده و قيمت متناسب با هر شهر به صورت جداگانه در فاكتور ارائه مي گردد.

توضیحات سرویس:

خدمات سانترال به منظور ایجاد یک شبکه خصوصی در یک مجموعه (شرکت) مورد استفاده قرار می گیرد که در آن با به اشتراک گذاشتن تعدادی ازخطوط شهری امکان استفاده برای تمام داخلی ها با (تنظیم امکانات و محدودیت ها) به وجود خواهد آمد. در واقع سانترال حکم یک مرکز مخابرات کوچک را خواهد داشت که در اختیار یک مجموعه قرار می گیرد . امکانات بالقوه سانترال و تلفن سانترال شرکت ها و حتی فروشگاه ها را ملزم به استفاده از این دستگاه می کند. از جمله این امکانات می توان به اشتراک گذاشتن خطوط شهری ، تلفن گویا ، دسترسی آسان و بدون هزینه داخلی ها به هم دیگر، اشتراک لوازم مخابراتی بین داخلی ها و … اشاره کرد.
هزينه و روش پرداخت:
  • هزينه تمام شده اين سرويس بسته به تعداد تلفن مورد نياز، كيفيت وسايل، برند تجهيزات انتخاب شده متفاوت است.
  • هزينه نصب و راه اندازي تلفن سانترال 10% از مبلغ قرار داد مي باشد .
  • هزينه كابل كشي تلفن 2 هزار تومان به ازاي هر متر مي باشد.
  • معمولا هزينه راه اندازي در دستگاه هاي كم ظرفيت بين 70 تا 100 هزار تومان و در دستگاه پر ظرفيت 120 تا 400 هزار تومان مي باشد. (بر اساس تعداد خروجي ها متغير مي باشد)
  • هزينه ي اياب وذهاب 20 هزار تومان مي باشد كه در صورت انجام كار رايگان مي باشد.
  • قيمت نهايي بر اساس خدمات مورد نياز شما محاسبه و  پس از بازديد مشخص مي شود.
  • شما مي توانيد بعد از ثبت سفارش خود و بازديد كارشناس مربوطه، به صورت آنلاين، اعتباری و يا به صورت نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد.

تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفيفات ويژه

همكاران ما

آخرين سفارش ها

نظرات مشتريان

اگر در كارتون حرفه اي هستيد و دنبال توسعه كسب و كارتون هستيد به هومينو بپيونديد.

عضويت
آدرس دفتر مركزي : تهران- خيابان انقلاب - خيابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاك 126
021-61906 66962046
info@homino.ir