عايق كاري


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز) ، اصفهان( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز , بهارستان , سپاهان شهر , شاهين شهر , فولادشهر , خميني شهر , نجف آباد)

قيمت هاي گفته شده در توضيحات هر سرويس مخصوص شهر تهران بوده و قيمت متناسب با هر شهر به صورت جداگانه در فاكتور ارائه مي گردد.

انواع پوشش های عایقی رطوبتی:
پوشش های عایقی رطوبتی شامل ایزوگام، قیرگونی و آسفالت می باشد.
ایزوگام پوشش بسیار مقاومی برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت می باشد که معمولا عمر آن حدود 10 سال است. همچنین امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها در مرحلهٔ پی و فونداسیون و در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون یک لایه عایق رطوبتی صورت می گیرد.
مهمترین کاربرد ایزوگام عایق کاری پشت بام خانه ها، پی ساختمان، استخر ها، عایق کاری مخازن آب و .. است، اما باید توجه داشت که برای هر کدام از این مصارف عایق های مختلفی تولید شده است و باید با توجه به نوع و فضای مصرف ایزوگام مناسب را تهیه و خریداری نمود.
به عنوان مثال ایزوگام پشت بام معمولا از نوع فویلدار می باشد در حالی که برای عایق کاری و ایزولاسیون دیواره های استخر و حوض از ایزوگام های پودری استفاده خواهد شد. 
قیرگونی اولین و قدیمی‎ترین شیوه عایق کاری بوده است که به دلیل ضخامت زیاد مناسب برای عایق کاری كف سرویس‌های بهداشتی، آشپزخانه‌ها، پای ستون‌های فلزی به منظور جلوگیری از زنگ زدن آنها، روی كرسی‌چینی دیوارها وغیره می باشد.
آسفالت با توجه به نحوه کاربرد واختلاط، به سه دسته آسفالت گرم، آسفالت حفاظتی وآسفالت سرد تقسیم می‎شود، که با توجه به نوع مکان مورد نظر متفاوت می باشد.
هزينه و روش پرداخت:
  • هزينه متراژ كمتر از 50 متر، توافقي مي باشد.
  • براي ايزوگام اگر زير بنا سيماني باشد نياز به قيرگوني مي باشد.
  • هزينه حمل بار به عهده مشتري مي باشد.
  • قيمت نهايي بر اساس خدمات مورد نياز شما محاسبه و در انتها نمايش داده خواهد شد.
  • شما مي توانيد حين ثبت درخواست و يا بعد از ثبت آن به صورت آنلاين، اعتباری و يا به صورت نقدي مبلغ هزينه مربوط به انجام سرويس را پرداخت نماييد.


تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفیف های ویژه

همکاران ما

آخرین سفارش ها

نظرات مشتریان

اگر در کارتون حرفه ای هستید و دنبال توسعه کسب و کارتون هستید به هومینو بپیوندید.

عضویت
آدرس دفتر مرکزی : تهران- خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاک 126
021-61906
info@homino.ir