برنامه تمريني و غذايي بدن سازي


قابل دريافت در : تهران( نواحي شمال , جنوب , شرق , غرب , مركز)

توضیحات سرویس

برای رسیدن به اندامی ایده آل و داشتن زندگی سالم، خدمات این سرویس می تواند ایده خوبی برای آغاز کار باشد تا در اول این راه گامهایتان را صحیح بردارید.

ساختن بدنی ایده آل نیاز به صرف زمان، تمرکز و ثابت قدمی دارد، جالب اینکه ۶تا ۱۲ ماه اول کار، زمانی است که احتمالا بیشترین تغییرات و افزایش رشد عضلانی را شاهد خواهید بود. چیزی که در این مرحله اهمیت زیادی دارد این است که اصول اولیه و طرز صحیح انجام حرکات را بیاموزید و مطمئن شوید که با افزایش وزنه های تمرین تان در طول زمان با مصدومیت مواجه نمی شوید.

باید این نکته را در نظر داشت، آنچه که نتیجه تمرینات ورزشی را رقم می زند تغذیه و مکمل های غذایی است. یک برنامه رژیم غذایی کامل و مشخص که برای همه کاربرد داشته باشد وجود ندارد، برنامه غذایی نیز مانند برنامه تمرینی با توجه به اهداف و وضعیت بدنی برای افراد مختلف متفاوت است و باید توسط متخصص مربوطه تنظیم شود.

سعی کنید ضمن رسیدگی به تمامی مسایل، تمرین روزانه را به عنوان بخش ثابتی از زندگی عادیتان بگنجانید. یک هدف بلند مدت برای خودتان تعیین کنید، ساختن اندام ایده آل کافی نیست روی جزییات تمرکز کنید شکل عضلات، میزان چربی، وزن، میزان افزایش قدرت و..

ما سعی داریم تا به همراه مربیان دوره دیده و حرفه ای برنامه شما برای رسیدن به هدفتان را تسهیل نماییم، بخشی از خدمات این سرویس شامل تمرین ورزشی به صورت آنلاین، بهره مندی از مربی خصوصی در منزل شما، برنامه غذایی درست متناسب با تمرینات ورزشی و وزن شما (کاهش وزن، افزایش وزن) و ... 


تعداد خدمات انجام شده

تعداد متخصص

تخفیف های ویژه

همکاران ما

آخرین سفارش ها

نظرات مشتریان

اگر در کارتون حرفه ای هستید و دنبال توسعه کسب و کارتون هستید به هومینو بپیوندید.

عضویت
آدرس دفتر مرکزی : تهران- خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاک 126
021-61906
info@homino.ir