• چگونگی تمیز کردن تلویزیون،کنترل و اسپیکر

چگونگی تمیز کردن تلویزیون،کنترل و اسپیکر

ارسال شده در: بدون گروه | ۱

چگونگی تمیز کردن تلویزیون،کنترل و اسپیکر

برای تمیز کردن گرد و غبار و اثر انگشت از روی مانیتور از روش های زیر استفاده کنید:

آنچه که نیاز دارید:

تمیز کننده ال سی دی

دستمال مایکروفایبر

دستمال خشک ضد الکتریسیته برای پاک کردن گرد و غبار

جاروبرقی با سری مربوط به گرفتن گرد و غبار وسایل منزل

صفحه نمایش:

برای ایمنی،ابتدا تلویزیون رو از برق بکشید.اگر شما یک تلویزیون مدل قدیمی با شیشه محدب دارید برای تمیز کردن آن کافی است که از یک پارچه نرم و شیشه پاک کن استفاده نمایید و صفحه را پاک کنید و با یک پارچه خشک صفحه نمایش را خشک نمایید.هرگز اسپری را به طور مستقیم روی صفحه نمایش اسپری نکنید چون این کار می تواند به تلویزیون و لوازم جانبی آن آسیب برساند.

برای تمیز کردن صفحه نمایش های جدید و پلاسما نمی توان از روش هایی که برای تلویزیون های قدیمی استفاده می کردیم مثل دستمال مرطوب استفاده کنیم. در عوض برای تمیز کردن آن ها از یک دستمال خشک مایکروفایبر استفاده نمایید و گرد و خاک روی صفحه نمایش را بگیرید.برای پاک کردن لکه هایی که نقطه ای روی صفحه نمایش وجود دارند از دستمال هایی که برای لوازم الکتریکی طراحی شدند استفاده نمایید. بادستمال مایکروفایبر بالا و پشت تلویزیون را دستمال بکشید تا تمام گرد و غبار پاک شود و سپس تلویزیون را مجدد به برق وصل کنید.

کنترل تلویزیون:

کنترل ها تلویزیون توسط همه اعضاء خانواده استفاده می شود و به هر گوشه اتاق پرتاب می شود و کلی کار با آنها انجام می شوند ولی هیچ گاه تمیز نمی شوند.

تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که دو طرف کنترل را با دستمال تمیز کنید. شما هم می توانید از دستمال های مرطوب مخصوص تمیز کردن وسایل الکتریکی استفاده نمایید و همچنین می توانید از دستمال هایی که همیشه استفاده می کردید استفاده کنید مثل دستمال های مرطوب ضد عفونی کننده.

یک دستمال مرطوب به دور انگشتان خود بکشید و با ناخن های خود برای پاک کردن فضا و شکاف های اطراف دکمه ها استفاده نمایید و بعد اجازه دهید خشک شود.

بلندگوها:

اگر پارچه روی بلندگو های شما برداشته می شود(از روی دفترچه راهنما چک کنید) بردارید، ابتدا دستگاه را از برق بکشید و بلندگوهای دوسمت را با جارو برقی بکشید تا تمیز شود و گرد و غبار روی پارچه بلندگوها یا موی حیوانات خانگی را که داخل دستگاه گیر کرده را جارو کنید.

اگر کاور روی بلندگوها برداشته نمی شود،از روی کاور اون قسمت را جارو بزنید و یا از چسب های رولی برای گرد و غبار روی کاور بلند گو ها بکشید.

برای تمیز کردن بلندگو های صفحه نمایش با استفاده از یک پارچه مایکروفایبر نم دار بدون پرز استفاده نمایید و اجازه دهید خشک شود.

نظافت منزل و محل کار با هومینو

دنبال کردن حانیه بابایی:

آخرین ارسال ها از

1 Response

ارسال پاسخ