تلفن گویا ی تماس

ارسال شده در: هومینو | ۰

قوی‌ترین و ساده‌ترین نرم افزار منشی تلفنی و تلفن گویا (بوسیله مودم)

نرم افزار تماس، تنها سیستم تلفن گویا است که بدون نیاز به سخت افزارهای گران قیمت قادر است

یک سیستم تلفن گویا با ۱۰۰۰ صندوق برای شما پیاده سازی کند.

این سیستم بر پایه مودم های Dial-up طراحی شده و کیفیتی بسیار بالا را با این سخت افزار برای شما فراهم می کند.

چرا تلفن گویا؟

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید بی شک مهمترین راه ارتباطی شما با مخاطبین خطوط تلفن است. مدیریت این خطوط در زمان ساعت کاری شرکت و حتی پس از ساعت کاری و در تعطیلات نقش به سزایی در سودآوری برای شما خواهد داشت. چرا که با گسترش استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی، بازاریابی محدود به ساعات اداری نمی باشد و بسیاری از مشتریان در روزهای تعطیل با مشاهده وب سایت شما تمایل به دریافت اطلاعات دارند که در صورت عدم موفقیت ممکن است به سراغ سایر شرکت ها بروند. از این رو ما استفاده از یک سیستم تلفن گویا را برای تمامی شرکت ها ضروری می دانیم.

تلفن گویا چه کاری برایم انجام می دهد؟

 • می تواند در زمان تعطیلی خدمات شما را بصورت صوتی برای مخاطبین توضیح دهد.
 • می تواند در روزهای تعطیل لیست قیمت را برای مخاطبین فکس کند.
 • می تواند اکثر فعالیت منشی شما را در ساعات اداری انجام دهد و او سرگرم کارهای مهم تر شود:
  تماس گیرنده ها را به داخلی مورد نظر متصل نماید.
  سوالات تکراری را بصورت صوتی پاسخ گوید.
  کاتالوگ ها را برای تماس گیرنده ارسال کند.
 • می تواند فکس های گروهی شما را ارسال کند.
 • می تواند…

 

قابلیت ها

منشی تلفنی

حداقل کارایی این نرم افزار، استفاده بعنوان یک منشی تلفنی ساده همانند تلفن های پاناسونیک است تا پس از پخش یک پیام خوش آمد گویی، پیام تماس گیرنده را ضبط نماید.

 

تلفن گویا

قدرت این نرم افزار در این بخش است که می تواند اعداد وارد شده توسط تماس گیرنده را تشخیص داده و با توجه به درخواست وی، عکس العمل مناسب را از خود نشان دهد. تعداد اعداد قابل تعریف، ۱۰۰۰ عدد می باشد. عکس العمل نرم افزار در مقابل هر عدد می تواند یکی از این اعمال باشد:

 • پخش یک پیام از قبل ضبط شده
 • ضبط پیام مخاطب
 • دریافت فکس از مخاطب
 • ارسال چند سند بصورت فکس به مخاطب
 • اتصال مخاطب به داخلی (در صورت وجود سانترال)
 • اتصال مخاطب به تلفن همراه (در صورت وجود سانترال و یک خط شهری آزاد)

اپراتور خودکار

هرچند این امکان در نرم افزار جزو ویژگی های اصلی آن نمی باشد ولی می تواند تماس ها را برای شما به داخلی مورد نظر و یا یک شماره تلفن دیگر متصل نماید. برای این منظور شما نیاز به یک دستگاه سانترال دارید.

در این رابطه شما باید نسبت به تعداد خط شهری و ترافیک خطوط خود تصمیم بگیرید که نیاز به چند اپراتور دارید. اپراتور همانند یک انسان عمل می کند؛ گوشی را بر می دارد؛ از مخاطب می پرسد با چه کسی کار دارد؛ و سپس او را به داخلی یا تلفن همراه مورد نظر متصل می نماید. پس فکر کنید که اگر چند منشی داشتید می توانستند تلفن ها را متصل نمایند؟

هر مودم بر روی نرم افزار بعنوان یک اپراتور عمل می کند. هر مودم تا زمان برقراری اتصال مخاطب به مقصد اشغال بوده و به محض اتصال می تواند تماس بعدی را پاسخ گوید.

نسخه های تک خط تنها می تواند بعنوان یک اپراتور برای شما عمل کنند. برای تعداد خطوط بیشتر می بایست از نسخه چند خط استفاده کنید. این نسخه قابلیت پشتیبانی از ۸ مودم را دارا می باشد که البته می بایست از مودم های مناسب استفاده نمایید.

دنبال کردن حانیه بابایی:

آخرین ارسال ها از

ارسال پاسخ