سلام هومینو به اصفهان

هومینو، سایت و اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری است. مشتریان از طریق اپلیکیشن یا سایت می توانند متخصصان فعال در حوزه خدمات خانگی و اداری را مشاهده کنند، همچنین  اسم و پیشینه شرکتی را که متخصص در آن فعالیت دارد را نیز می توانند بررسی کنند تا با اطمینان کامل از کیفیت کار، درخواست خود را به صورت آنلاین در اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری هومینو ثبت کنند. 

هومینو تلاش کرده است تا تمامی خدماتی که مشتریان  در منزل یا اداره نیاز دارند در قالب اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری گردآوری کند تا مشتریان بتوانند تنها با یک اپلیکیشن تمامی خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. می توان گفت جای این اپلیکیشن در گوشی های مشتریان تاکنون خالی بوده است و افراد می توانند مطمئن باشند تا در صورت بروز مشکل در هر مکانی از شهر می توانند با چند کلیک و اتصال به اینترنت به متخصصین مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند  و سفارش خود را متناسب با تخصص و موقعیت افراد، به افراد دلخواه بسپارند. انتخاب زمان و مکان دریافت سرویس نیز به اختیار مشتریان است. هومینو توانسته است با کارشناسی دقیق بازار، قیمت های منصفانه را استخراج کند و رضایت مشتریان را از بابت کاهش هزینه ها جلب کند. می توان گفت جای این اپلیکیشن در همه نقاط ایران خالی بوده است.

پس از خدمت رسانی سایت و اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری هومینو در تهران، اکنون هومینو در شهر اصفهان فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرده است. شهروندان اصفهانی می توانند از این پس با نصب اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری هومینو درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت کنند و مطمئن از انجام کار به فعالیت های خود بپردازند. مشتریان اصفهانی می توانند پس از پاسخ به سوالات مربوط به سرویس فاکتور دریافت کنند و قیمت های ارائه شده را با بازار مقایسه کنند. هر مشتری در اولین سفارش خود می توانند مبلغ ۱۰ هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنند و با معرفی اپلیکیشن به دوستان خود اعتبار ۱۵ هزارتومانی دریافت کنند.

امید است با ظهور چنین سیستم هایی اقتصاد شهرها نیز رونق بگیرد و به کسب و کار جوانان یاری رساند.

تعهدات هومینو؛ سایت و اپلیکیشن خدمات خانگی و اداری

۱- ثبت درخواست به صورت ۲۴ ساعته از طریق سایت و اپلیکیشن

۲- تضمین کیفیت خدمات

۳- رسیدگی به مشکلات احتمالی و سعی حداکثری برای رفع مشکلات احتمالی و جلب رضایت مشتری

۴- به روزرسانی نرم افزار و سایت برای ارتقای کیفیت خدمات خانگی و اداری

۵- پیگیری سریع درخواست ها و ایجاد هماهنگیورد نظر فاکتور دریافت کنند و قیمت های موجود در سایت را با بازار مقایسه کنند.

مشتریان همین حالا اپلیکیشن هومینو را می توانند از این قسمت دانلود کنند. 

ارسال پاسخ