حریم خصوصی مشتریان:

هومینو به منظور افزایش دقت و ایمنی، برای ثبت سفارش، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت یا نرم‌افزار اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ثبت سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس و شماره تلفن (ایمیل اختیاری) مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های هومینو قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی لازم است. بنابراین درج آدرس، شماره تماس‌های همراه و ایمیل توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن خدمت وارد کنند و هومینو تنها برای ارایه خدمت، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین هومینو ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه هومینو را لغو کنند. توجه داشته باشید که 200061906 تنها شماره‌ایی است که هومینو از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت خدمت یا رویدادهای ویژه هومینو را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد. همچنین ممکن است هومینو از طریق شماره 200061906 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان هومینو ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام هومینو است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@Homino.ir اطلاع دهید..

هومینو ممکن است نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، هومینو می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند..

شروع کنید

آدرس دفتر مرکزی : تهران- خیابان انقلاب - خیابان دانشگاه - بعد از تقاطع روانمهر - پلاک 126
021-61906
info@homino.ir